



MyLove Aroma Series Intim & Massage 2in1 Malibu – Tropisk nytelse med kokos og ananas
Drøm deg bort til solfylte strender og avslappende feriefølelse med MyLove Aroma Series Intim & Massage 2in1 Malibu. Denne vannbaserte intim- og massasjegelen er inspirert av den klassiske Malibu-cocktailen og byr på en eksotisk duftkombinasjon av kremet kokos og saftig ananas.
Den silkemyke formelen gir myk og behagelig glid, samtidig som den passer perfekt til sensuell helkroppsmassasje. Den lette konsistensen er enkel å påføre, fordeler seg jevnt på huden og etterlater en frisk følelse uten å klebe eller føles fet.
Perfekt for romantiske stunder, avslappende massasje og når dere ønsker å skape en tropisk atmosfære fylt med nærhet og nytelse. De nøye utvalgte ingrediensene bidrar til en komfortabel og behagelig opplevelse ved hver bruk.
Et utmerket valg for deg som elsker søte, eksotiske og feriinspirerte dufter.
Egenskaper:
2-i-1: Intimgele og massasjegele
Vannbasert formel
Silkemyk glid og behagelig følelse
Tropisk duft av kokos og ananas
Enkel å påføre og vaske bort
Perfekt for romantiske stunder og avslappende massasje
Duft: Malibu (kokos og ananas)
Type: Vannbasert intim- og massasjegele 2-i-1
Ingredienser: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Aroma.











